top of page

O FIRMĚ

Majitel firmy Václav Gehart měl vždy blízko k autům. Už ve svých 12 letech opravoval škodovky z širokého okolí. Svoji profesionální kariéru zahájil v servisu Škoda Auto, kde byl dlouhé roky na pozici vedoucí servisu. Čím dál více cítil, že to, co v tomto servisu bylo standardem, v "normálních" autoservisech bylo těžkým nadstandardem. Proto se rozhodl v roce 2015 založit vlastní autoservis s pneuservisem.

Spolupracuje s těmi nejkvalitnějšími mechaniky, využívá nejmodernější nástroje nejen pro diagnostiku aut, příjem zakázky je v elektronické podobě a klient se přesně dozví, co se bude na jeho voze opravovat. V zakázkovém listu je také transparentně uvedena cena za celou opravu. Takovou garancí kvalitního servisu je spolupráce se společností ACC (Auto Check Center). Díky tomu je Autoservis a pneuservis Gepy na úrovni profesionálních autorizovaných servisů.

Pokud byste měli zájem o více informací o tom, jak pracujeme, tak se podívejte na jednotlivé stránky našich služeb nebo se za námi rovnou zastavte!

Nově v našem autoservisu pro Vás také zajistíme nejvýhodnější pojistnou smlouvu pro povinné ručení a havarijní pojištění. Spolupracujeme s předními českými pojišťovnami. Připravíme pro Vás nabídky, porovnáme a doporučíme tu nejvýhodnější. Pro více informací se na nás obraťte!

Spolupracujeme s ...

logo-stahl.png
cebia_rgb_1118x342.png
auto-check-center-logo.png
image.png
170313-ŠKODA-Logo-1195x1440.png
logo.png

Náš tým

2019-08-07-11-22-17-CSA_0038.jpg

Václav Gehart

Majitel autoservisu, servisní poradce

Václav řeší v servisu veškeré provozní věci, přijímá zakázky, stará se o technickou kontrolu, shání pro klienty auta na míru, řeší odtahy vozidel a je zde jako servisní poradce pro ostatní techniky.

2019-08-07-11-23-02-CSA_0042.jpg

Pavel Skákalík

Zástupce majitele, servisní technik

Pavel má dlouholetou praxi v servisu vozů všech značek. V našem servisu je také na pozici zástupce majitele. Ve volném čase se věnuje autům. :-)

2019-08-07-11-25-35-CSA_0053.jpg

Petra Pejšková

Provozní asistentka

Petra má na starosti vše okolo financí a faktur. Řeší také komunikaci s klienty, pojistné události, přepisy a pokud potřebujete pojistit vůz, i to pro vás zařídí.

2019-08-07-11-21-13-CSA_0036.jpg

František Kůs

Servisní technik

František je servisním technikem, který také zvládne ledasco. Jeho hlavní specializací jsou ale automatické převodovky, kterým se věnuje přes 15 let. V našem servisu řeší také obytné vozy a brzděné a nebrzděné vozíky.

Pokud jste sami v pohodě a máte vše, co potřebujete ke spokojenému životu, měli byste pomáhat dalším lidem, kteří to potřebují. Naše firma se rozhodla podporovat Klub cystické fibrózy.

Podporujeme

logo Klubu CF.png

Naše služby

bottom of page