top of page

O FIRMĚ

Majitel firmy Václav Gehart měl vždy blízko k autům. Už ve svých 12 letech opravoval škodovky z širokého okolí. Svoji profesionální kariéru zahájil v servisu Škoda Auto, kde byl dlouhé roky na pozici vedoucí servisu. Čím dál více cítil, že to, co v tomto servisu bylo standardem, v "normálních" autoservisech bylo těžkým nadstandardem. Proto se rozhodl v roce 2015 založit vlastní autoservis s pneuservisem.

Spolupracuje s těmi nejkvalitnějšími mechaniky, využívá nejmodernější nástroje nejen pro diagnostiku aut, příjem zakázky je v elektronické podobě a klient se přesně dozví, co se bude na jeho voze opravovat. V zakázkovém listu je také transparentně uvedena cena za celou opravu. Takovou garancí kvalitního servisu je spolupráce se společností ACC (Auto Check Center). Díky tomu je Autoservis a pneuservis Gepy na úrovni profesionálních autorizovaných servisů.

Pokud byste měli zájem o více informací o tom, jak pracujeme, tak se podívejte na jednotlivé stránky našich služeb nebo se za námi rovnou zastavte!

Nově v našem autoservisu pro Vás také zajistíme nejvýhodnější pojistnou smlouvu pro povinné ručení a havarijní pojištění. Spolupracujeme s předními českými pojišťovnami. Připravíme pro Vás nabídky, porovnáme a doporučíme tu nejvýhodnější. Pro více informací se na nás obraťte!

Spolupracujeme s ...

logo-stahl.png
cebia_rgb_1118x342.png
auto-check-center-logo.png
image.png
170313-ŠKODA-Logo-1195x1440.png
logo.png

Náš tým

2019-08-07-11-22-17-CSA_0038.jpg

Václav Gehart

Majitel autoservisu, servisní poradce

Václav řeší v servisu veškeré provozní věci, přijímá zakázky, stará se o technickou kontrolu, shání pro klienty auta na míru, řeší odtahy vozidel a je zde jako servisní poradce pro ostatní techniky.

2019-08-07-11-23-02-CSA_0042.jpg

Pavel Skákalík

Zástupce majitele, servisní technik

Pavel má dlouholetou praxi v servisu vozů všech značek. V našem servisu je také na pozici zástupce majitele. Ve volném čase se věnuje autům. :-)

2019-08-07-11-25-35-CSA_0053.jpg

Petra Pejšková

Provozní asistentka

Petra má na starosti vše okolo financí a faktur. Řeší také komunikaci s klienty, pojistné události, přepisy a pokud potřebujete pojistit vůz, i to pro vás zařídí.

2019-08-07-11-21-13-CSA_0036.jpg

František Kůs

Servisní technik

František je servisním technikem, který také zvládne ledasco. Jeho hlavní specializací jsou ale automatické převodovky, kterým se věnuje přes 15 let. V našem servisu řeší také obytné vozy a brzděné a nebrzděné vozíky.

Pokud jste sami v pohodě a máte vše, co potřebujete ke spokojenému životu, měli byste pomáhat dalším lidem, kteří to potřebují. Naše firma se rozhodla podporovat Klub cystické fibrózy.

Podporujeme

logo Klubu CF.png
slovan_cmyk.png

Fandíme, podporujeme a sponzorujeme FC Slovan Liberec!

Naše služby

bottom of page